Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHCECIE ZEBY SERWER PADL NA DNIACH ?
Witam.
Zakładam taki temat z nadzieją że ktoś to przeczyta skomentuje poruszy komuś wyobraźnia zacznie pracować.
Czemu taki zajebisty serwer tak pada na dniach ?
Czemu nie zachęcicie graczy nowymi misjami , jakimiś nowościami.
Ogólnie jakieś zainteresowanie administratorów nawet w grze napisać od czasu do czasu że coś działacie że jest reklama że ludzie przybędzie.
200 lvle porobiili eq do pvp ale nie mamy z kim walczyć bo nie ma ludzi nie ma wojen gildii bo nie ma ludzi
Czemu nic nie zmieniacie w tym serwerze co robi cała administracja ? 
Jak napiszę o 2 posty za dużo na shoutboxie to dostaje ostrzeżenie że to nie plac zabaw i żebym uważał.
Serwer wam pada każdy z nas to wie a wy nic nie robicie.
Jeżeli moje słowa tutaj za nic. Szkoda że zepsuliście tak fajny serwer, bo to nie my go tworzymy a ludzie ktorzy pracowali przy tym serwerze.
Odpowiedz
Popieram Smile
Kolejny serwer który pada z braku zainteresowania ze strony Administracji :/
Szkoda bo serwer jest naprawdę fajny Smile
Odpowiedz
Na serwerze jesteśmy ciągle to że nas nie widać nie znaczy że nas tam nie ma!
Staramy się o reklamę serwera rozmawiamy z youtuberami, ale nikogo na siłę nie zmusimy do reklamy...
I proszę już skończyć tym brakiem zainteresowania administracji bo to jest śmieszne, support jest pusty wszystkie problemy rozwiązywane, aktualizacje robione na bieżąco.
Jakich nowości oczekujecie latających smoków?
Nasz serwer ma przypominać klimat starego dobrego metina bez masy dodatków!
Odpowiedz
Klimat starego serwera bez ludzi no fajnie samemu bić bossy ktore wszystkie są metki ulepszaczy nie wydropisz bo mamy za wysokie lvle genialne postanowienia Smile
Shizmo jakbyś zrobil sam postac po tygodniu juz bys tu nie gral.
Odpowiedz
Ale teraz to o co masz pretensje?
Graczy trochę jest ale nie ma jakieś wielkiej masy.
Dzięki temu masz możliwość bić te bosy i metki... Gdyby była masa graczy wówczas byłby płacz że nie ma bosów i metków...

I czego nie rozumiesz w grze jaką jest metin2? Lecisz z levlem a później zonk bo ulepki nie dropiom.
Tak ta gra działa a i tak zwiększyliśmy różnice lvl do 30.
Więc to już raczej twoja nieznajomość zasad tej gry!
Odpowiedz
Cięty na ripostę jesteś ale przynajmniej online masz +
Może jakiś OX może event bicia metkow krolestwa na jakies raty ?
Zero pomyslow nudddddaaaaaaaa
Odpowiedz
Serwer nie stoi jeszcze nawet 2 tygodni. Na wszystko przyjdzie czas.
I tu nie chodzi o ripostę tylko o fakty. Ale dziękuje za twój punkt widzenia, każdy ma prawo do swojego.
Odpowiedz
szkoda żeby ten serwer upadł bo jest na prawdę fajny
Odpowiedz
Na innym serwerze Waszego autorstwa (nie będę pisać nazwy) również słyszałam, że rozmawiacie z Youtuberami i ten serwer od 3-4 tygodni padł (gracze, którzy tam grali przenieśli się na Walmor) przez to, że nie było żadnej reklamy. Tzn serwer stoi jeszcze, ale liczba graczy online w porywach sięga 2-3 osób i są to przeważnie osoby nowe Big Grin

Wiadomo, że nikt nikogo do niczego nie zmusi, ale sami możecie nagrywać krótkie prezentacje, zawierać w nich jakieś informacje o eventach (nie muszą to być latające smoki i nagrody z kosmosu, ba, mogą być skromne, ważne żeby przywiało na event ludzi, było zabawnie), o wydarzeniach w grze, misjach. 

Przykład: Na poprzednim serwerze jak i tym czasami zdarzały sie śluby, czasami zbierało się z 10 graczy w m1 bawiąc się w pvp, tańcząc, gadając. 

Takie krótkie kilku dziesięcio sekundowe filmiki wrzucane na Facebooka (nie ma żadnych grup poświęconych grami typu Metin2 żeby tam sie reklamować?), na YouTube, na fora o grach, o Metinie... możliwości darmowej, podkreślam DARMOWEJ reklamy jest wiele. Wiem coś o tym... tylko trzeba niestety tej reklamy pilnować, regularnie wrzucać. Jeden filmik "Jutubera" który zareklamował by ten serwer nie zdziała tyle co regularna reklama na różnych darmowych, ogólnie dostępnych portalach Smile

Takie jest moje zdanie. Pomyślcie, czas poświęcony na reklamę, dobrą reklamę zwróci Wam się w postaci IS. 

A i jeszcze jedno, IS jak na taki serw jest trochę za drogi. Na Waszym poprzednim serwie były misje które dawały  po 500SM, 1000SM i pewnie motywowały ludzi, że skoro mają już te 2000SM z misji to w sumie wydadzą te 20zł na IS żeby kupić peta i coś tam jeszcze. Chyba, że takie misje są a ja do nich jeszcze nie "doexpiłam" to przepraszam, choć przydały by się takowe na niższe lvle (100lv+). Ba, były nawet "Happy Hours" które dawały 10 czy tam 20% więcej SM - też git pomysł bo ludzie kupują coś często ze względu na promocje, dodatki, gratisy a nie ze względu na cenę Smile
Odpowiedz
Popieram użytkownika Kicia102 up Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości