Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masa Zaje Znaczy fajnych pomysłów :D
Siemano 
Godzina nie do myślenia ale zebrało mi się na przemyślenia i podzielenia się informacjami.
1.Dungeon na +150 lvl na którym beda pieczecie do wydropienia, metki do bicia wysokie lvle duzo hp, minimum dwa bossy typu odrodzony wodz orkow, czerwony smok,ale żeby to nie było proste 5 osób minimum żeby robiło ten dungeon, nawet jeżeli to serwer easy/medium.
2.Kolejne propo to zwiekszenie szybkości ataku postaci jaką jest wojownik body, wszyscy wiemy że body jak włącza berka bije najszybciej a tutaj berserk jest bezużyteczny...
3. Pomysł z kołem losu jak najbardziej na +,ale zmodernizowałbym to przykładowo, dziennie dropi 1 pet bardzo rzadki i tylko 1 osoba może go wydropić.
4.Smutno jest bez wydropienia rzadkiej polimorfii, typu ogr wojownika w ogóle smutno jest bez tych mapek to taki pomysł do przemyślenia.
5.Metiny 250-300 lvl w m1-m2 z dobrym dropem rzadko spotykane ponieważ zauważyłem że to zbędne mapki jeżeli chodzi o expienie postaci, bo siedzi sie na nich na poczatku pare minut i tyle.
6.Proponuje postawić ziomka w m1 do zrobienia loterii LoTTO jesteśmy w polsce jesteśmy cebulakami i każdy lubi wysłać podatek od głupoty.
7.Maksymalny poziom zwiększyć do 250 conajmniej żeby więcej motywacji było ;D
Narazie to tyle co mi przyszło do głowy komentujecie i głosujcie w ankiecie Smile
Odpowiedz
Proponujesz zwiększenie poziomu, gdzie tak naprawdę tylko prawie 11 osób wbiło maxa, gratuluję pomysłu.
Odpowiedz
To mało co masz do powiedzenia , przeczytałem wszystko , wziąłeś pod uwagę że ktoś się interesuję, potrafisz sie lepiej wypowiedzieć a nie odnieść do 1 artykułu ? ;p
Bo denerwuje mnie bardzo taka żałosna wypowiedź , trzeba było nic nie pisać Smile
Odpowiedz
Pomysł 1 i 3 jest dość ciekawy,zwiększyłby zainteresowanie graczy.Przydałby się boss/mapka gdzie kilku graczów z  dwóch królestw mogliby rywalizować o ciekawy drop ,nie mówię już nawet o petach/wierzchowcach,ale o kuponach SM,perłach.Oczywiście boss musiałby być relatywnie trudny do ubicie w pojedynkę i odnawiający się co kilka godzin.Natomiast pomysł z wbiciem 250 jest dość nie realny,ponieważ administracja musiałaby zrobić kolejną mapkę do expa i dodatkowy set do expa i pvp sprawdzić balans postaci na maksymalnym poziomie.Mam nadzieje,że administracja zauważy post Wink
Odpowiedz
mozna dodac mozliwosc enchantu strzal aby archer pierdyknol poruwnywalnie co inne klasy z jego lv jak i enchanet eq , mozliwosc kraftu mocniejszych rosek na magie gdyz obecnie z klasami magicznymi nie ma nawet co robic pvp
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości